Salon Özellikleri

Salonumuzda; Teknolojinin son ürünü olan 6 adet ısıtmalı soğutmalı klima sistemi bulunmaktadır. Ayrıca 6 adet havalandırma sistemi ile dışarıdaki teimz havayı hava kanalı ile içeri alma kirli havayı da dışarıya atma özelliği bulunmaktadır.

Salonumuzda; Gelin ve damat girişlerini farklı bir konsept olan asansörümüzle yapmaktadırlar.

Salonumuzda; Merdiven inip çıkamayan yaşlılarımız ve engellilerimiz için salon asansörümüz bulunmaktadır.

Sahne Teçhizatımızda; Kar makinesi, balon makinesi, sis, lazer ve ışık oyunları bulunmaktadır. Ses sistemimiz Dario Cort müzik sistemidir. 2 ayrı noktada 2,5 metre açılır perde sinevizyon cihazımız bulunmaktadır.
 
Masalarda çiçekli mumlu şamdan hizmeti verilmektedir. Masa süsleme ve sandalye giydirme hizmeti verilmektedir.

175 kw jeneratörümüz bulunmakta olup herhangi bir elektrik kesintisinde 8 sn'de devreye girmektedir. Herhangi bir su kesintisinde su depomuz bulunmaktadır.
 
Gelin odamız alışılagelmişin dışında suit odadan oluşmaktadır.İçerisinde lavabos, makyaj masası, lcd televizyonu, kliması ve benzersiz dekoruyla farklılık yaratmaktadır. Ayrıca açılır terasıyla keyifli zaman geçirmeniz için,fotoğraf çekimi ve hava almak için sizler için tasarlanmıştır.

Salon mutfağımız geniş, temiz, hijyenik sizlerin her türlü isteklerinize cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir. İçerisinde soğuk hava deposu, bulaşık makinesi, fırını, yemek teçhizatları, buz makinesi ve havalandırma sistemine kadar herşey bulunmaktadır.

Salonumuzda; Namaz kılmak isteyen misafirlerimiz için mescidimiz bulunmaktadır.

Salonumuzda; 16 adet farklı noktada kamera sistemi bulunmaktadır. İnternet aracılığı ile canlı olarak düğün izlenilmektedir. Salonumuzda; Wi-Fi hizmeti verilmektedir.
 
Farklı dekoruyla son sistem görsel ışık sistemiyle A'dan Z'ye siz misafirlerimizin kaliteli ve keyifli zaman geçirmeniz için herşey düşünülmüştür.
 
Kalitenin ve eğlencenin yeni adresi KLAS DÜĞÜN SALONU